REFERENCIE

Zrealizovali sme stovky projektov po celom svete

POZRITE SI NAŠE REFERENCIE

Kompletný zoznam referencií nájdete pod mapkou

Referencie od našich spolupracovníkov

„S firmou som spokojný, výplaty načas a pracujem už 12 rokov a nemal som žiadne problémy a ani firma so mnou. Vychádzame si v ústrety, ďakujem."

— Milan

„Myslím, že rôznorodosť práce to sú pre mňa stále nové výzvy a s každou novou zákazkou prichádza aj chuť do práce nakoľko spoznávam stále nových ľudí a mentalitu ľudí v krajine, kde pracujeme. Samozrejme k tomu patrí pekné prostredie, ubytovania ,dobrá parta, na ktorú som mal do dnešného dňa šťastie a hlavne ohodnotenie. Tým sa zvyšuje chuť do práce robiť a robiť do bezvedomia pokiaľ nás niečo neskolí 😊"

— Miroslav

„Zo strany zamestnávateľa hodnotím korektný prístup, dobrý kolektív, druh prác, finančné ohodnotenie a som rád, že som členom tímu ZVAR."

— Stanislav G.

„Firma ZVAR je solídna , ktorá čo sľúbi, to aj dodrží."

— Anton K.

„Je to jediná firma v okolí,ktorá pôsobí na trhu prác v zahraničí legálne. Odkedy pracujem vo firme Zvar, môj život sa zmenil.Vo firme Zvar sa skúsenosti predávajú zo starších skúsených zamestnancov na nových, preto firma Zvar má vynikajúce meno u zákazníkov."

— Imrich K.
© 2024 Všetky práva vyhradené pre Zvar s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.